Disenchantment Fragman İzle NETFLİX TR Alt Yazılı

Disenchantment Fragman İzle ; Netflix Original serilerinden olan Disenchantment aksiyon ve macera türünde çizgidizi olarak Netflix‘te yayınlanmaktadır. Disenchantment fragmanını izlemeniz için özel olarak Netflix Dizileri bloğuma ekledim.

Popüler Netflix Dizileri arasında yerini alan Disenchantment animasyon dizisi umarım sizinde izlenilecek Netflix dizileri listenizde yerini alır.

Disenchantment izle NETFLİX Fragman TR Alt Yazılı
Disenchantment Fragman İzle – Netflix Dizileri Disenchantment

Disenchantment : Başlangıç Tarihi: 2018 / 13+

Başroldekiler: (Seslendirme) Abbi Jacobson, Eric André, Nat Faxon

Futurama ve The Simpsons’ın da yapımcısı olan Matt Groening’in Disenchantment için yapımcı koltuğunda oturması türün hayranları için umut vericiydi. Bu sebeple Netflix’in de Disenchantment’tan yana beklentisi yüksek olsa gerek. Ayrıca Matt Groening’in Netflix için çıkardığı ilk işin bu olduğunu da belirteyim.

Netflix Disenchantment Konusu

Prenseslik görevleri onu çağırsa da o, içki âlemi yapmayı tercih ediyor. Özgür ruhlu Bean, iblis ve elf dostlarıyla ortalığı birbirine katarken kralı çileden çıkarıyor.

Disenchantment, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur.

Düğün töreninden kaçan prenses kaderini çizmek için kendisini farklı bir dünyaya atar ve kendisini tanımaya çalışan arkadaşı elfo ile macera dolu bir hayata başlar. Şeytan Luci’nin de bulunduğu bu macerada onları farklı sürprizler beklemektedir.

Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada mitolojik yaratıklardan tutunada canavarlar,iblisler, troller, morslar ve birçok insan ev farklı canlılar yer alıyor.

Önerilen Yazılar

Netflix Filmleri Keyifle İzlenecek 7+ Netflix Film Listesi

Netflix Ücretlendirme, Plan Seçimi & Üyelik

Netflix Dizileri IMDB 8.0 Üzeri 39+ En İyi Netflix Dizi Önerileri

Simpsons yaratıcısının yirmi yıl sonraki ilk üretimi olan Hayal Kırıklığı, bir ortaçağ prensesinin yaratıklarla olan maceralarını izliyoruz.

Dizinin toplamda on bölümü var. Dizi ilk bölümlerde biraz yavaş başlıyor , karakterleri ve geçtiği evreni tanıtmaya çalışıyor.

Bu evrenin ve içindeki mekanların, karakterlerin çok sağlam bir temel olduğunu söylemeliyim. Hayal dünyası geniş bir takımın elinden çıktığı çok belli. İlerleyen bölümlerde dizi kalitesini biraz daha öne çıkarıyor.

Etiketler: Disenchantment İzle, Disenchantment Fragman İzle,

Netflix Dizi Önerilerine Yorum Yap :)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir