Designated Survivor İzle

Designated Survivor izle; ABD Başkanı’nın ulusa sesleniş konuşması sırasında düzenlenen yıkıcı bir saldırının ardından kongrenin önemli isimlerinin hepsi ölür.

Designated Survivor İzle
Designated Survivor

Designated Survivior Nedir?

David Guggenheim tarafından yaratılan ve iki sezon boyunca ABC’ye yayınlanan ve üçüncü sezondan itibaren Netflix’te yayınlanacak bir Amerikan siyasi gerilim filmi televizyon dizisidir.

Designated Survivor’ın konusu ne?

2016’da başlayan ve 45 dakikalık bölümleriyle 2. sezonuna devam eden komplo teori dizisinin konusunu anlamak için Amerikan Anayasası’nda bulunan ‘Atanmış Varis’ terimini anlamak gerekiyor. ‘Atanmış Varis’, tüm kabinenin aynı anda aynı yerde bulunma durumunda orada olmayan genelde de bir kabine üyesi olan bakanlar arasında seçiliyor. Yani ülke yönetiminde çok etkili olmayan bir yetkili, tüm kabineye bir şey olması durumunda başkan olarak göreve başlıyor. Bu başkana ‘Atanmış Varis’ deniyor.

Düşük seviyeli bir kabine üyesi olan Tom Kirkman (Kiefer Sutherland) aniden Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak atanır. Sıradan hayat süren bir adamın kendisini bir anda komplo teorilerinin içinde bulduğu hikaye gerilim ve aile draması ağırlıklı olacak bu dizide Kirkman’ın yaşadığı sıkıntıları sonuna kadar hissedeceksiniz.

Netflix dizileri listemde 2019 yılında da izlemeniz için dizi tavsiyelerinde bulunmaya devam ediyorum. İlk sezonunu severek izlediğim bu dizi umarım sizinde hoşunuza gider.

IMDb Puanı: 7.7Sezon Sayısı:2
Netflix’te İzleAmerikan Dizileri

Oyuncular: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q Yönetmen: David Guggenheim

Designated Survivor Fragman İzle

 

Designated Survivor Fragman izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir